Punky Reggae Live w Sulęcinie to wydarzenie dla zwolenników pozytywnych wibracji i szczerej muzyki. Już 26 lutego, zgromadzi na jednej scenie trzy kapele, które łączą całe pokolenia starszych młodczych słuchaczy. Szykuje się zatem mocno urozmaicona i energetyczna wiosenna uczta muzyczna. Doświadczenie, melodyjność, klimat oraz szczery przekaz to fundamenty tegorocznej odsłony trasy PRlive.

Punky Reggae Live 2022
Materiały organizatora – fot. KupBilecik.pl

Punky Reggae Live to 16 wiosennych spotkań i w klubach w różnych zakątkach Polski. Tradycyjnie zawita do Warszawy (start trasy), potem zahaczy m.in. o Łódź, Poznań, Wrocław, Zabrze, Głogów czy Szczecin, by na koncercie finałowym spotkać w prawdziwej stolicy polskiej muzyki rockowej, czyli w Jarocinie.

Zobacz:   Nielegalni imigranci przez SG w Sulęcinie. Gruzini przeciągnęli pobyt w Polsce o 375 dni

Zespół Kobranocka, w paru zaplanowanych terminach ma do zagrania przełożone, zaległe koncerty… W związku z powyższym, na kilku koncertach Punky ReggaeLlive 2022, w jej miejsce na scenie pojawią się inne, zaproszone kapele, takie jak legendarny Skankan, Młode Wilki z Pull The Wire czy żywiołowa formacja charyzmatycznego ex-lidera kapeli Kabanos, Zenek Kupatasa, dobrze znana z ubiegłorocznej edycji trasy.

Sulęcin: Punky Reggae Live 2022 w Klubie u Bulka

Już 26 lutego podczas Punky Reggae Live w Sulęcinie zobaczymy na jednej scenie tradycyjnie Farben Lehre, znanego z poprzednich edycji Gutka oraz debiutującą na PRlive, zasłużoną, toruńską formację Kobranocka. Jednocześnie na każdym z koncertów, w charakterze gościa-supportu wystąpi czwarty, zaproszony zespół.

Zobacz:   Nielegalni imigranci przez SG w Sulęcinie. Gruzini przeciągnęli pobyt w Polsce o 375 dni

Bilety na koncert Punky Reggae Live w Sulęcinie można nabyć w portalu Sulęcin.pl w zakładce Wydarzenia w Sulęcinie lub na stronie KupBilecik.pl